Přejít na: Obsah | Hlavní menu | Patička

Františkovy Lázně

Františkovy Lázně

Wellness hotel Bohemia 333

Hotel na dosah lázeňského centra Františkových Lázní

Hotel Restaurant Bohemia vám nabízí ubytování v příjemném prostředí lázeňského parku blízko centra Františkových Lázní. Místní wellness studio nabízí výhodné wellness balíčky i prodej jednotlivých procedur. V hotelu jevýborná restaurace. V jídelním lístku najdete různé české i mezinárodní speciality včetně SUSHI.
Nevíte-li co s
volným časem, poradíme vám kam na výlet, zajistíme průvodce, rezervaci sportovišť a další služby. Hotel Restaurant Bohemia je ideálním místem pro vaši rekreaci.

Video

Služby

Sport půjčování horských kol rezervace tenisových kurtů rezervace minigolfového hřiště rezervace fotbalového hřiště s umělým povrchem zajištění vstupu do aquaparku Aquaforum zajištění paintballu nedaleko hotelu Aktivní odpočinek výlety k okolním památkám a zajímavostem s průvodcem rybolov - zajištění povolenek myslivost - zajištění povolení k odstřelu zvěře Kongresové služby Pořadatelům kongresových akcí nabízíme ubytování a stravování účastníků v Hotelu Bohemia a pronájem nedalekého konferenčního sálu s kapacitou až 200 osob. Sál v „Sadové kavárně“ je vybaven moderní audio-vizuální technikou. Můžete také využít nabídky cateringových služeb. Pro menší akce, rodinné i firemní, s kapacitou do 50 osob nabízíme prostory naší restaurace a přilehlého salonku » Pro děti možnost využití dětského hřiště v hotelové zahradě zapůjčení dětských postýlek a židliček Kosmetické služby solárium kadeřnictví kosmetika vibrační plošina (cena 10min.= 50,-Kč) manikúra pedikúra depilace Obchody v komplexu prodejna skla a upomínkových předmětů lékárna boutique asia shop galanterie

Okolí

Hotel Bohemia leží v malebném městečku Františkovy Lázně, plném krásných zákoutí, památek a zajímavostí. Jsou-li vám však během vašeho pobytu už Františkovy Lázně „malé“, vydejte se na výlet do jejich okolí…

Gastronomie

Restaurace Bohemia, otevřená pro hotelové hosty i veřejnost, nabízí světové gastronomické delikatesy v příjemném prostředí s profesionální obsluhou. Rádi vás přivítáme u snídaněobědavečeře, nebo třeba jen u odpolední kávy a zákusku. V letní sezóně pro vás také pravidelně připravujeme hudební večery.

restauracerestaurace
Hodnocení:
1 z 5 (hodnotilo 2)
hlasovat
Právě si prohlíží:
1 lidí
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Nevybrali jste datum příjezdu a odjezdu.

Pro ověření dostupnosti pokojů je nutné vyplnit Váš datum příjezdu a odjezdu.

Naše pokoje:
Kontakt:

Hotel Bohemia

Klostermanova 92
Františkovy Lázně
Česká Republika

Telefon:+420 354 403 811
Fax:+420 354 403 844
E-mail:recepce@hotelbohemia.cz

Kudy kam:

Aquapark

AQUAFORUM

Františkovy

Lázně Cheb

Přírodní rezervace SOOS

Hrad Seeberg

Komorní hůrka

Motýlí farma

Žírovice

Mariánské Lázně

Zámek Kynžvart

Sdílejte... děkujeme :)

Vyplňte oblast / nazev hotelu.
Příjezd:
Odjezd: