Přejít na: Obsah | Hlavní menu | Patička

Harrachov

Harrachov

penzion MONA 333

Penzion Mona se nachází v centru horského rekreačního střediska Harrachov, na hlavní příjezdové komunikaci.V těsné blízkosti penzionu (vedle zadního vchodu) je pro hosty vyhrazeno parkovací stání.  Vstup do penzionu je z hlavní silnice skrze recepci  a také ze zadní části budovy. Kapacita penzionu je cca 40 lůžek rozdělených po 10 pokojích. 4 pokoje jsou třílůžkové. 2 pokoje jsou 2 lůžkové s možností přistýlky a 4 pokoje apartmánového typu (mezonent) 4+2 (tj. čtyři lůžka a dvě přistýlky). Tyto pokoje mají zařízený kuchyňský koutek. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovými kouty a televizí se satelitem + WiFi. Na pezionu jsou zajištěny snídaně v restauraci, která se nachází v suterénu.

    Za příplatek je možné dodatečně (na místě) objednat obědy a večeře ve dvou restauracích, které se nacházejí 20 a 40m od penzionu. V suterénu navazujícího komplexu budov je Medical – centrum, kde je lékař a chirurgická ambulance. V komplexu je rovněž půjčovna lyží a horských kol.

    Náš penzion nabízí rovněž krásný výhled na Mülleruv kopec se sjezdovou tratí. Pro příznivce běhu na lyžích je udržováno několik běžeckých tratí a velká běžecká magistrála. Ve vzdálenosti 100m je k dispozici malý lyžařský vlek (pro začínající lyžaře  a cca 300m od penzionu je stanice čtyřsedačkové lanovky. Harrachov je významné rekreační  středisko, které se nachází v nejzápadnější části Krkonoš u státní hranice s Polskou republikou. Město je rájem pro turisty v zimním i letním období. Naleznete zde spoustu značených tras pro pěší turistiku i horská kola. V blízkém okolí se nachází  bobová dráha a lanové centrum, půjčovna čtyřkolek, horolezecká stěna, tenisové kurty, koupaliště. V létě doporučujeme také koupání v řece Mumlavě a 3km vzdáleném Mumlavském vodopádě.  Jsou zde také sklárny známé po celém světě a sklářské muzeum. Pro příznivce pěnivého moku je v areálu sklárny pivovar s pivnicí. Možné je navštívit i hornické muzeum a šachty  ve kterých se v letech 1947-1992 dobýval Fluorit, Galenit a Barit...                                       

 

Gastronomie

V přízemí budovy penzionu se nachází vlastní restaurace - Café MONA, kde jsou podávány snídaně. Dle objednávky je možno zajistit i polopenzi.

Hodnocení:
1 z 5 (hodnotilo 2)
hlasovat
Právě si prohlíží:
1 lidí
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Nevybrali jste datum příjezdu a odjezdu.

Pro ověření dostupnosti pokojů je nutné vyplnit Váš datum příjezdu a odjezdu.

Naše pokoje:

dvoulůžkový pokoj s přistýlkou (2 + 1)

dvoulůžkový pokoj s přistýlkou (2 + 1)

dvoulůžkové pokoje mají vlastní soc. zařízeni, vlastní předsíň s úložnými prostory. Každý z těchto pokojů má vlastní balkón. Na pokoji je SAT-TV (LCD), dostupné WiFi.

Třílůžkový pokoj

Třílůžkový pokoj

třílůžkové pokoje mají vlastní soc zařízení (WC + sprchový kout), před pokojem je vlastní přesíˇn s úložnými prostorami. Pokoje mají vlastní balkon. Dale je na pokoji SAT-TV a dostupné WiFi

čtyřlůžkový mezonetový apartmám s kuchyňským koutem

čtyřlůžkový mezonetový apartmám  s kuchyňským koutem

Pokoje apartmánového typu (mezonent) 4+2 (tj. čtyři lůžka a dvě přistýlky). Tyto pokoje mají zařízený kuchyňský koutek (el. sporák, lednice, varná konvice, mikrovlná trouba,... Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovými kouty a LCD SAT -TV televizí + na pokoji je dostupné WiFi.

šestilúžkový mezonetový apartmán

šestilúžkový mezonetový apartmán

Tyto větší pokoje apartmánového typu (mezonent) 6 lůžek + 1 přistýlka.Pokoje mají zařízený kuchyňský koutek (tj. el. sporák, lednice, mikrovlná trouba, varná konvice. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a televizí se satelitem + WiFi

Kontakt:

e-mail: mona@harrachov.cz

tel.:+420 607 177 866

      +420 739 050 060

Kudy kam:

Penzion Mona se nachází v centru horského rekreačního střediska Harrachov, na hlavní příjezdové komunikaci. V těsné blízkosti penzionu (vedle zadního vchodu) je pro hosty vyhrazeno parkovací stání.  Vstup do penzionu je z hlavní silnice skrze recepci  a také ze zadní části budovy.

Sdílejte... děkujeme :)

Vyplňte oblast / nazev hotelu.
Příjezd:
Odjezd: