Přejít na: Obsah | Hlavní menu | Patička

Špindlerův mlýn

Špindlerův mlýn

Pension Karolina 333

Tel : +420603368254

Penzion Špindlerův Mlýn

V pensionu, který se nachází v samém srdci Krkonoš - ve Špindlerově Mlýně - Vám nabízíme ubytování v několika různě velkých apartmánech a pokojích. Záleží tedy jen na Vás v jakém počtu a s kým se u nás ubytujete. V pensionu Karolína si můžete objednat ubytování bez služeb, se snídaní, s polopenzí nebo plnou penzí. Svým hostům, krom ubytování, nabízíme také restauraci s letní terasou, kde je široká nabídka pokrmů a nápojů, ze které si vybere určitě každý.

Video

Okolí

Penzion Špindlerův Mlýn  je v blízkosti (do 5 minut chůze) aquaparku Špindlerův Mlýn, tenisových kurtů a tenisové haly. K vybouření Vašich dětí slouží i letní bobová dráha, provazové centrum a dětská hřiště. Půjčovny horských kol Vám nabídnou přiblížit se sportem do větších vzdáleností krajiny Špindlerova Mlýna. V okolí naleznete také další půjčovny sportovích potřeb pro zimní i letní sportovní aktivity.

Špindlerův Mlýn nabízí několik sjezdových tratí, včetně snowtubingové dráhy, které se nacházejí do 10 minut od ubytování.

V okolí penzionu Karolína je možno také rybařit v místní přehradě nebo se věnovat létání na padáku. Pro příznivce jízdy na koni se nachází asi 5 km od ubytování koňská farma, kde se lze věnovat jízdě ve volném terénu a kochat se tak krásami nejen Krkonoš z koňského sedla. V případě příznívých podmínek, je možno sjíždět Labe pod přehradou na kaj

Gastronomie

Hostům je nabízena  rozšířená kontinentální snídaně s malým bufetem. Jako další služby nabízíme možnost polopenze, která je formou výběru z menu. Je zde také možnost využít služeb klasické restaurace a ochutnat z nabídky našich specialit.

V penzionu Špindlerův Mlýn je restaurace s domácí kuchyní.

V letním období je možno využít posezení na letní terase a při konzumaci jídel a nápojů se kochat nádherným výhledem na okolní kopce a stříbře se lesknoucí hladinu Labské přehrady.

Hodnocení:
2 z 5 (hodnotilo 7)
hlasovat
Právě si prohlíží:
1 lidí
OVĚŘIT DOSTUPNOST

Nevybrali jste datum příjezdu a odjezdu.

Pro ověření dostupnosti pokojů je nutné vyplnit Váš datum příjezdu a odjezdu.

Naše pokoje:

Apertmán (3+2) s kuchyní

Apertmán (3+2) s kuchyní

Účelně zařízený pokoj s 1 ložnicí a kuchyní vybavenou varnou sklokeramickou deskou,lednicí,varnou konvicí,mikrovlnnou troubou,kávovarem a základním bílým porcelánem a nádobím pro vaření jednoduchých jídel. Apartmán je maximálně pro 5 osob

Apartmán (2+2) s kuchyní

Apartmán (2+2) s kuchyní

Účelně zařízený pokoj s 1 ložnicí a kuchyní vybavenou varnou sklokeramickou deskou,lednicí,varnou konvicí,mikrovlnnou troubou,kávovarem a základním bílým porcelánem a nádobím pro vaření jednoduchých jídel. Apartmán je maximálně pro 4 osoby

Pokoj (2+1) s kuchyní

Pokoj (2+1) s kuchyní

Stylově zařízený pokoj s manželskou postelí a jednou přistýlkou (rozkládací gauč).Součástí pokoje je vybavená kuchyně se sklokeramickou varnou deskou,lednicí,varnou konvicí,mikrovlnnou troubou.Tento pokoj má vlastní vchod z venkovní terasy. Pokoj je maximálně pro 3 osoby

Pokoj (2+1) s lednicí

Pokoj (2+1) s lednicí

Světlý pokoj s balkonem a kuchyňským koutem který obsahuje lednici,mikrovlnnou troubu,varnou konvici kávovar a pracovní desku. Kuchyňský kout je vybaven základním porcelánem a je uzpůsoben pro vařerní snídaní a k přípravě jídel z polotovarů. Pokoj je maximálně pro 3 osoby.

Pokoj (2+0)

Pokoj (2+0)

Útulný malý podkrovní pokoj s manželskou postelí. Tento pokoj je pouze pro 2 osoby a není možná žádná další přistýlka

terminál offline prodej

terminál offline prodej

.

Kontakt:

tel+420603368254

email: info@pensionkarolina.de

Kudy kam:

Co najdete do 5 minut pěší chůze od penzionu...

  • Půjčovna lyží
  • Půjčovna sněžných skútrů
  • Půjčovna horských kol
  • Aquapark ,Wellness, masáže
  • Bazén, whirlpool, saunový svět
  • Bobová dráha
  • Provazové centrum, Minigolf
  • Dětská hřiště
  • Tenisové kurty
Sdílejte... děkujeme :)

Vyplňte oblast / nazev hotelu.
Příjezd:
Odjezd: